Joga dla kobiet w ciąży

oferta_1Dlaczego regularne ćwiczenia jogi jest tak pomocne kobiecie w ciąży? Otóż, najważniejsze jest podnoszenie świadomości ciała i umysłu. Przyjmowanie różnych pozycji, a także siedzenie bez ruchu w czasie medytacji łączy się ze skupieniem na stanie ciała, na obserwacji oddechu i zachowaniu umysłu, i zarazem pozwala uświadomić sobie interakcje zachodzące miedzy wszystkimi tymi elementami.

Dzięki regularnym ćwiczeniom korygujemy wadliwą postawę ciała, poprawiamy krążenie krwi, likwidujemy ociężałość. Bogata w tlen krew usuwa szkodliwe toksyny. Po każdej sesji ćwiczeń podnosi się odporność, więc regularny program ćwiczeń chroni przed infekcjami. Mięśnie stają się mocniejsze i bardziej wytrzymałe co ułatwia radzenie sobie z obowiązkami dnia codziennego, a później wykorzystywane jest podczas porodu.

Joga w czasie ciąży zapobiega wielu problemom kobiety ciężarnej tj.: żylaki, bóle kręgosłupa, zaparcia. Dzięki jodze uda się utrzymać elastyczność i pozostać w dobrym zdrowiu przez cały okres ciąży, zachować pełną świadomość zdarzeń podczas porodu, odpowiednio zadbać o siebie w okresie poporodowym.

Zajęcia odbywają się w piątki o godz. 17.00.

Zapisy telefoniczne: 660 237 103 lub 512 058 068

Koszt zajęć: 20 zł; dla uczestników szkoły rodzenia 15 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *