Opinie o naszej szkole

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii na temat naszej Szkoły Rodzenia – wszystkie opinie mile widziane 🙂

59 wpisów w dziale “Opinie o naszej szkole

 1. Agata i Tomek Brodzińscy

  16.12 urodził się Antoś.Szkoła rodzenia Kasi Żak bardzo nam pomogła przetrwać pierwsze dni po porodzie, zajęcia bardzo ciekawe, dużo informacji, których nie znalazłam w żadnych książkach. Mój mąż nauczył się fachowo kąpać dzidziusia i zaimponował tym nawet swojej teściowej. 🙂 Kasia Żak bardzo sympatyczna, cierpliwa, można do niej dzwonić z różnymi nawet dziwnymi pytaniami i cierpliwie odpowiada. Ja osobiście zawdzięczam jej bardzo dużo. Miałam rodzić siłąmi natury, ale nie udało się. Przyjechałam do szpitala na zwykłe badania i okazało się, że dziecko jest zagrożone, konieczne jest natychmiastowe cięcie cesarski. Bardzo się przestraszyłam, lekarze nie zawsze mają czas na odpowiadanie na tysiąc pytań, jakie się w takiej sytuacji nasuwają. Zadzwoniłam do Kasi, a ona przyjechała do szpitala, wyjaśniła mi wszystko, uspokoiła mnie tak że mój mąż był potem bardzo zdziwiony, że tak spokojnie podeszłam do tej operacji. Gdyby nie Kasia nie rozumiałabym , co się ze mną i z dzieckiem dzieje i ten poród byłby dla mnie traumą. Na szczęście mam bardzo fajne wspomnienia z dnia urodzin mojego synka.

  Odpowiedz
 2. Martyna

  2 marca 2007 przyszla na swiat nasza coreczka Zuzia i to wlasnie siostra Kasia miala wtedy dyzur w CSK w Katowicach. Dzieki Niej (tylko i wylacznie) nasza coreczka urodzila sie cala i zdrowa. Opieka na najwyzszym poziomie, profesjonalizm i serdecznosc. Dziekuje raz jeszcze i pozdrawiam.

  Odpowiedz
 3. Basia, Roman i Kacper

  Polecamy !!!!! Udział w zajęciach jest przyjemnością powiązaną z uzyskaniem pożytecznej wiedzy. Pasja prowadzącej powoduje latwość przyswajania przekazywanej wiedzy i szykuje do tego ważnego momentu. Tylko lalka tak nie wierci się przy przewijaniu jak prawdziwe dziecko :):)

  Odpowiedz
 4. Ada i Marek z synem Natankiem

  Serdecznie dziękujemy za wszelakie cenne wskazówki odnośnie narodzin dziecka oraz pomoc przy porodzie jak i po. Kasiu zaszczepiłaś w Nas piękno chwili narodzin dzieciątka dlatego mogliśmy cieszyć się tą chwilą razem z Markiem. Poród w Bogucicach był samą przyjemnością w tak doborowym towarzystwie położnych.Oczywiście z całego serca polecam wszystkim przyszłym rodzicom Studio świadomych narodzin jak i sam poród w Bogucicach. Kasiu pozdrawiamy Cię serdecznie i jeszcze raz dziękujemy za pomoc. Wszelakiego dobrodziejstwa!!

  Odpowiedz
 5. Asia, Michał, Aleksander

  Kasiu, bardzo dziękujemy za pomoc jaką udzieliłaś nam podczas narodzin naszego synka Aleksandra. Poród przebiegł sprawnie dzięki Tobie!! Kasiu, jesteś wspaniałą położną! Dziękujemy za Twoje zaangażowanie, rady, pełen profesjonalizm, niesamowity optymizm, wsparcie, zainteresowanie podczas pobytu w szpitalu i radość,którą zarażasz wszystkich!!!!!:):) Gorąco polecamy zajęcia w Studiu Świadomych Narodzin oraz poród rodzinny w szpitalu w Bogucicach z udziałem Kasi!!!! Pozdrawiamy gorąco i życzymy wszystkiego najlepszego!!!

  Odpowiedz
 6. Ania, Michał i Franek

  Kasiu, nie sposób wyrazić wdzięczności za Twoją pomoc i wsparcie jakie nam okazałaś. Po pierwsze to dziękujemy za wiedzę przekazaną podczas zajęć w szkole rodzenia. Instrukcja obsługi noworodka jest bezcenna. Po drugie dziękujemy za opiekę w końcówce ciąży. Zawsze potrafiłaś dodać otuchy gdy było już ciężko. I wreszcie dziękujemy za cudowne i profesjonalne przeprowadzenie porodu. Dzięki Tobie przeszedł tak szybko i sprawnie, a w naszej pamięci pozostało tylko to uczucie wzruszenia kiedy Franek był już z nami. Wspaniale było czuć na każdym etapie, że jesteśmy w dobrych rękach. To widać, że praca jest Twoją pasją. W każdym widzisz człowieka i każdego traktujesz wyjątkowo. Do tego zarażasz wszystkich swoim optymizmem i uśmiechem. Jeszcze raz dziękujemy że to właśnie Ty byłaś z nami 🙂

  Odpowiedz
 7. Mariola, Jasiek i bliźniaki Hania i Jaś z dnia 0

  Kasiu dopiero teraz, ale gorąco dziękuję za przygotowanie do tak ważnego momentu jak powitanie maluszków opiekę nad nimi. Dzisiaj mijają 4 miesiące od cc, a ja pamiętam ten dzień jakby był wczoraj. Twoja opieka i pomoc, radość czerpana z wykonywanego zawodu jest godna podziwu i za to zaangażowanie, ciepło bijące z Twojego serduszka, radość jaką wniosłaś w nasze serca dziękujemy gorąco. Czytanie tasiemek wzbudza we mnie do dnia dzisiejszego jedno z najpiękniejszych momentów na sali porodowej. Oj dużo dobrego mogłabym tutaj jeszcze napisać ….. . Gorąco polecam Studio Swiadomych Narodzin, szczególnie przyszłym tatusiom, niezwykła przygoda dla nich, a po moim mężu widzę to szczególnie, sprawdza się rewelacyjnie w swojej roli!

  Odpowiedz
 8. Joanna., Mariusz i Bianka

  Gorąco polecamy wszystkim przyszłym rodzicom zajęcia w Studio Świadomych Narodzin Pani Kasi 🙂 Ta wspaniała i ciepła osoba jest niezastąpionym towarzyszem wszstkiego, co wiąże się zarówno z przygotowaniem, samym porodem, jak i późniejszą opieką nad maluszkiem. Zajęcia prowadzone są w sposób niezykle merytoryczny, a zarówno przystępny i potrafiący zainteresować nawet najbardziej zapracowanych tatusiów 🙂 Tutaj należy zwrocić szczególną uwage na wpływ zajęć na naszych panów i podkreślanie ich szczególnej roli zarówno podczas porodu jak i w późiejszej opiece i pielęgnacji maluszka. Ja dzięki temu czas codziennej kąpieli naszej Małej Myszki mogę przeznaczyć na tylko swoje sprawy (jeżeli oczywiście nie wybieram wspólnej kąpieli, co zdarza się póki co najczęsciej 😉 Możnaby dłuuugo pisać o wszystkich zaletach jakie płyną z holistycznej opieki jaką Pani Kasia otacza swoich podopiecznych, jednak mówiąć w absolutnym skrócie wszyscy przyszli rodzice którzy chcą w pełni świadomie, w poczuciu absolutnego bezpieczeństwa, nie pozostawieni sami sobie doświadczyć tych najwazniejszych chwil w życiu powinni poznać tą wspaniałą osobę jaką jest Pani Kasia Żak – Nasz Anioł Stróż.

  Odpowiedz
 9. Agnieszka, Tomasz i Anusia

  Dziękujemy Kasiu za wszystko!Z dużym sentymentem wspominamy Twoje zajęcia w szkole, Twój zapał, zaangażowanie, wiedzę fachową i uśmiech;-)Jesteś naprawdę wyjątkowa!Nasza Anusia ma już 12 tygodni, do tej pory wspominamy pobyt w szpitalu i chwilę, gdy dzięki Tobie Tomasz usłyszał płacz Anusi,stojąc przed drzwiami sali operacyjnej.Dziękujemy za wsparcie, ciepłe słowa, pełne otuchy,prawdziwy z Ciebie Anioł Stróż!Pozdrawiamy gorąco!!

  Odpowiedz
 10. Beata, Bartosz i Zosia

  Warto poświęcić czas na dobre przygotowanie do tego ważnego momentu! Pozytywnie się nastawić, posłuchać dobrych rad i czuć się pewnie, dzięki wsparciu profesjonalistów. Szkoła, Studio Świadomych Narodzin, daje taką możliwość. Polecamy wszystkim! Mała Zosia pozdrawia ciocię Kasię 🙂

  Odpowiedz
 11. Ania, Kuba i Konradek

  Z całą odpowiedzialnością polecamy zajęcia w Szkole Rodzenia Pani Kasi. Wiedza na nich zdobyta pozwala nie tylko przygotować się do opieki nad maluszkiem ale i świadomie przeżyć poród oraz poradzić sobie z problemami pierwszych dni w domu. Spotkania prowadzone są w nowoczesny, przystępny sposób, w miłej atmosferze. Zarówno wiedza jak i doświadczenie Pani Kasi są bogate i bezcenne. Dziękujemy 🙂

  Odpowiedz
 12. Ania, Adam i Wojtuś

  W dniu 17.01.2011 zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami. Chcielibyśmy podziękować Pani Kasi za przygotowanie nas do opieki nad Wojtusiem. Uczestnictwo w zajęciach Studia Świadomych Narodzin prowadzonych przez Panią pozwoliło nam na podjęcie decyzji co do rodzinnego porodu, a także po wyjściu ze szpitala byliśmy w stanie sami zająć się maluszkiem. Nie mieliśmy obaw przed pierwszą wspólną nocą z synkiem w domu, a tata sam odważnie wykąpał Wojtusia. Na zajęciach uzyskaliśmy wiele informacji na temat opieki nad noworodkiem, a także dowiedzieliśmy się co czeka nas po jego narodzinach. Jest Pani niezastąpiona, Pani wiedza, doświadczenie, a także ciepło i zrozumienie pozwalają człowiekowi uwierzyć, że pomimo różnych problemów damy sobie radę. Zajęcia były prowadzone fachowo w miłej i kameralnej atmosferze, poruszały bardzo istotne tematy dotyczące opieki nad noworodkiem, ciąży, karmienia i porodu. Bardzo dziękujemy za pomoc przed i po porodzie, a w szczególności w trakcie porodu. Jest Pani niezastąpiona.Dzięki Pani Wojtuś jest z nami. Przy następnym maluszku napewno wrócimy do Pani Kasi. Gorąco polecamy zajęcia w Studiu Świadomych Narodzin.

  Odpowiedz
 13. Asia, Tomek i Pawełek

  Gorąco polecamy szkołę rodzenia Studio Świadomych Narodzin. To taka „sucha zaprawa” przed przyjściem malucha na świat! Pani Kasia jest pasjonatką swojego zawodu, zaraża entuzjazmem, swoim uśmiechem i wiedzą rozwiewa obawy i wątpliwości przyszłych rodziców!

  Odpowiedz
 14. Arleta, Jacek, Milenka i Igor

  Polecam gorąco zajęcia w tej szkole rodzenia. Wiedza zarówno w zakresie porodu jak i opieki nad noworodkiem bardzo przydaje się w praktyce. Pani Kasia jest osobą niezwykle serdeczną i życzliwą, a swój zawód wykonuje z wielką pasją i zaangażowaniem. Dziekujemy bardzo za pomoc przy porodzie – dzięki Tobie był on niezapomnianym przeżyciem dla całej naszej rodziny. Gorąco pozdrawiamy.

  Odpowiedz
 15. Dominika, Grzegorz, Małgosia i Milenka

  Pani Kasiu chcielibyśmy serdecznie podziękować za pomoc w przygotowaniu nas do opieki nad noworodkiem. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w zajęciach Studia Świadomych Narodzin prowadzonych przez panią. Gorąco polecamy wszystkim przyszłym rodzicom kurs przygotowujący do porodu, macierzyństwa oraz tacierzyństwa. Serdecznie dziękujemy za wszystkie informacje przekazane podczas zajęć. Uzyskaliśmy pełne i wyczerpujące informacje na każdy interesujący nas temat związany z rodzicielstwem. Jest pani niezastąpioną skarbnicą wiedzy dla wszystkich, którzy tak jak my, chcą nauczyć się „obsługi” noworodka oraz rozwiać wątpliwości dotyczące ciąży, porodu i karmienia. Pani wiedza i doświadczenie, w połączeniu z przemiła aparycją a przede wszystkim ogromnym ciepłem i sercem, stoi na najwyższym poziomie. Zajęcia były prowadzone w fachowy i bardzo urozmaicony sposób, a atmosfera zajęć była kameralna, przytulna i ciepła. Dzięki Pani w sposób świadomy i aktywny uczestniczmy w sprawowaniu opieki nad naszymi córeczkami –bliźniaczkami: Małgosią i Milenką. Bardzo dziękujemy za pomoc przed, w czasie i po porodzie. Zdecydowanie polecamy zajęcia w Studiu Świadomych Narodzin!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *